Pristatymo informacija

Prekių pristatymas Jūsų nurodytu adresu VENIPAK greituoju kurjeriu: 

Pristatymo kaina skaičiuojama pagal svorį, tikslią kainą matysite suformuoto užsakymo apačioje. Jeigu siuntos gavėjas yra fizinis asmuo, VENIPAK siuntos pristatymo dienos ryte SMS žinute informuoja gavėją, kad siunta bus pristatyta SMS žinutės gavimo dieną ir nurodo PIN kodą, kurį padiktavus kurjeriui gavėjui bus pristatyta siunta. PIN kodas siunčiamas tik gavėjo nurodytu telefono numeriu ir niekam kitam jis nėra pateikiamas.  Siuntos, adresuotos juridiniam asmeniui, pateikiamos pasirašytinai ant siuntos Pakuotės nurodytam arba kitam tos pačios įmonės administracijos darbuotojui.

Kurjeris turi teisę nelaukti, kol Siunta bus priimta ilgiau nei 10 min.

Jeigu prasilenkėte su VENIPAK kurjeriu, nesijaudinkite, kurjeris vėl bandys Jus surasti dar dvi darbo dienas iš eilės.

Siunta gali būti peradresuojama ir pristatoma kitą darbo dieną, jeigu Kurjeriui atvykus siuntos pristatymo adresu paimti pristatyti siuntą paaiškėja, kad nurodytas neteisingas gavėjo pavadinimas ir/arba adresas, siuntos pristatymo datą ir/ar laiką, arba siuntos gavėjas pageidauja, kad siunta būtų pristatyta kitu adresu ar kitam gavėjui.
Svarbu! Kurjeris pristato prekes sunkesnes nei 30 kg nurodytu adresu tik iki Jūsų durų/vartų. Jeigu reikia prekes, sunkesnes nei 30 kg, užnešti į nurodytą vietą/aukštą , nepamirškite užsisakyti papildomai krovos/užnešimo darbų. Kitaip Jums teks pirkinius užsinešti patiems.
Svarbu! Atsiimant prekes iš kurjerio, prašome patikrinti, ar prekės pakuotė nėra pažeista. Jeigu užfiksavote pažeidimus, būtinai juos pažymėkite prekių priėmimo akte. Jeigu prekės priėmimo metu pakuotės defektas nebuvo užfiksuotas akte, pretenzijos dėl pažeistos pakuotės ir joje esančios prekės būklės nebus nagrinėjamos.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Naudodamiesi šia svetaine sutinkate su mūsų privatumo politika.