Apie mus

APIE JUMPING® LITHUANIA

Mūsų tikslas – nuoseklus teisingų nuostatų formavimas, kuris padėtų sukurti darnesnę, sveikesnę ir laimingesnę Lietuvą. 

Mūsų šūkis – „Sveiko gyvenimo pagrindas – viso gyvenimo fizinis aktyvumas!”. 

Išlikti sportiškiems visą gyvenimą – nemenkas iššūkis kiekvienam. Būtent todėl ieškojome sveikatingumo užsiėmimų, kurie įtrauktų kuo daugiau įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo asmenų bei treniruotes paverstų tikru džiaugsmu. 

Ir radome! Tai – JUMPING® treniruotės ant JUMPING® batutų! 

Ši veikla yra maloni, socialiai įtraukianti ir propaguojanti aktyvų senėjimą, sveikatingumą ir geros fizinės būklės palaikymą.

JUMPING® LITHUANIA kelias prasidėjo 2021 m, būtent šiuo, ne tik Lietuvai, bet ir visam pasauliui, sunkiu laikotarpiu dėl Covid-19 pandemijos. Dabar, kaip niekada, sunku įtraukti bendruomenę į aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą. Tačiau mes, įkvėpti Jumping® veiklos visame pasaulyje, pasižadėjome, kad stengsimės iš visų jėgų, jog šias treniruotes išvystytume visoje Lietuvoje! Burdami vienodus įsitikinimus ir principus turinčius komandos narius bei nuolat mokydamiesi, kartu mes galėsime įtraukti įvairias bendruomenes, užmegzti ryšius ir įkvėpti rinktis sveiką gyvenimo būdą!

O dabar plačiau APIE JUMPING®

KAS YRA JUMPING®?

Originalus Jumping® Fitness

Jumping® Fitness – tai moksliškai sukurta fitneso programa, skirta optimaliems sveikatos ir fitneso rezultatams pasiekti. Tai originali aerobikos atšokinėjimo sistema, kurią įkūrė TOMÁŠ BURIÁNEK ir JANA SVOBODOVÁ iš Čekijos. Ji vykdoma ant specialiai sukurtų Jumping® PROFI batutų, kurie turi pasaulinį TUV SUD sertifikatą, užtikrinantį saugumą, patikimumą ir kokybę.

Jumping® Fitness sudaro tradicinių aerobikos žingsnių, dinaminių sprintų ir „jėgos sporto” elementų derinys. Pratimų kompleksiškumas užtikrina, kad bus stiprinamas visas kūnas. Per valandos trukmės Jumping® Fitness užsiėmimą  Jumping® kursus veda apmokyti instruktoriai, turintys Jumping® pagrindinį diplomą, kurį visame pasaulyje išduoda tik profesionalūs meistriškumo treneriai.

Jums bus labai smagu, o kartu saugiai ir užtikrintai sieksite savo idealaus kūno sudėjimo, svorio ir fitneso tikslų.

Įrodymais pagrįsta nauda sveikatai

Šuoliai ant Jumping® batuto yra puiki sporto šaka, kuri saugiai ir veiksmingai stiprina kūną ir protą. Išsamūs NASA patikrinti tyrimai neginčijamai įrodė, kad reguliarus šokinėjimas turi didžiulę naudą sveikatai.  Judėjimas aukštyn ir žemyn gravitacijos lauke sukuria G jėgą, kuri stiprina kiekvieną kūno ląstelę ir raumenį. Jis veiksmingai padeda kurti sveikąsias organizmo ląsteles, stiprina imuninę sistemą, gerina pusiausvyrą ir koordinaciją, stiprina akių raumenis, kad regėjimas būtų geresnis, didina kaulų tankį, didina gebėjimus mokytis ir tobulina laikyseną, o tai tik keletas pavyzdžių. Dėl detoksikuojančio ir imunitetą stiprinančio poveikio jis taip pat yra geras profilaktinis vaistas nuo daugumos vyraujančių šiuolaikinių ligų.

Didelio intensyvumo ir nedidelio poveikio Jumping® Fitness gana greitai lavina širdies ir kraujagyslių sistemą, tačiau nesunkiai apkrauna sąnarius. Taip yra todėl, kad aukštos kokybės batuto kilimėlis ir bungee virvės veiksmingai sugeria nusileidimo smūgį.

Jumping® nėra susietas su sudėtingais choreografijos žingsniais ir tinka visiems.

Jumping® palankiai veikia širdies ir kraujagyslių sistemą, didina plaučių pajėgumą ir bendrą fizinę ištvermę.

Treniruotės ant batutų skatina kompleksinį viso kūno raumenų stiprinimą, todėl tinka visiems, kurie stengiasi ne tik rasti veiksmingą svorio mažinimo būdą bet ir pagerinti fizinę būklę.

Ši sveikatingumo veikla padeda greitai deginti riebalus, t. y. palankiai mažinti svorį ir užkirsti kelią sveikatos komplikacijoms, taip pat tinka sveikstant po traumų ar esant sąnarių problemoms.

Žmonės, kurie reguliariai atlieka Jumping® pratimus, ilgiau dirba, geriau miega ir jaučiasi labiau atsipalaidavę. Jumping® užsiėmimai raminančiai  veikia nervų sistemą. Dėl linksmų pratimų, motyvuojančios muzikos ir specifinių judesių derinio jūs patirsite malonų endorfinų antplūdį.

Jumping® yra ideali kūno formavimo sporto šaka, turinti daugybę būdingų unikalių privalumų, leidžianti greitai numesti svorio, taip pat naudinga sveikatai. Dėl minkšto atsimušimo į batuto pagrindą ypač tausojami sąnariai. Didelio intensyvumo, tačiau nedidelio poveikio ir nesudėtinga sąnariams, Jumping® treniruotė tinka ir jauniems, ir seniems, ir sveikiems, ir sveikstantiems!

Jumping® šešiakampio formos batutas ir treniruotės buvo kuriamos ir tobulinamos nuo 2001 metų. Gamintojas laikėsi savo principų ir vertybių, kas dabar leidžia didžiuotis tuo, kad Jumping® šalis buvo ir liko Čekija, o Jumping® centrų jau yra 50-yje pasaulio šalių 5-iuose žemynuose.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Naudodamiesi šia svetaine sutinkate su mūsų privatumo politika.