FUSION

Jumping® Fusion DIPLOMAS

Dviejų dienų mokymo kursas, susidedantis iš keturių dalių, skirtas įvairių tipų treniruotėms, ypač intervaliniams pratimams. Taip pat naudositės „Jumping®” plėstuvais ir slankiojimo priemonėmis, išmoksite treniruočių choreografijų, sužinosite, kaip parinkti tinkamus pratimus ir jų derinius bei kaip įgytas žinias panaudoti iš karto po mokymo kursų.

Mokymo kursuose instruktoriai išmoks lanksčiai keisti pamokos struktūrą priklausomai nuo pasirinkto „Fusion” modulio. Taigi baigę mokymo kursą instruktoriai galės siūlyti kitokio tipo „Jumping®” pamokas, labiau orientuotas į viso kūno treniruotes, vykdomas efektyvia ir linksma forma.

Baigęs visą mokymo kursą kiekvienas dalyvis gaus „Jumping® Fusion” diplomą.

Mokymo kursų moduliai:

Įvairių HIIT (aukšto intensyvumo intervalinės treniruotės) dalių taikymas Jumping® pamokoje. Tabata, EMOM, AMRAP. Jums bus paaiškintos visos šios HIIT rūšys, jas praktiškai išbandysite ir išmoksite, kaip jas sukurti ir įtraukti į Jumping® pamoką.

Daugiausia dėmesio skirkite trumpojo nuotolio judesiams su dideliu skaičiumi pakartojimų ir kombinacijų. Izometriniai pratimai, įskaitant pratimus, kuriuose naudojamas jūsų pačių kūno svoris. Jums bus paaiškinta, kaip atlikti šio tipo susitraukimų pratimus ir kaip juos naudoti kaip dinaminius pratimus prie muzikos Jumping® pamokoje.

Ekspanderių ir slankiojimo priemonių naudojimas. Slankikliai ir plėstuvai yra puiki pagalbinė priemonė. Lengvi, nešiojami ir veiksmingi. Šeštadieninėje mokymo kurso dalyje įgytas teorines žinias pritaikysite naudodamiesi šiomis pagalbinėmis priemonėmis ir išmoksite daugiau pratimų bei sužinosite, kaip juos tinkamai naudoti.

Savarankiška įkvepianti treniruotė su „Jumping®” plėstuvais. Naudodami plėstuvus sukursime balansavimo treniruotės dainą; įkvėpsime vieni kitus ir įvertinsime pasirinktus pratimus.

Kiekvienas dalyvis gaus:

  • vieną porą plėstuvų
  • vieną porą slankiklių
  • vieną Jumping FUSION sportinę kelnaitę
  • vadovą
  • mokymo kursų baigimo pažymėjimą
Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Naudodamiesi šia svetaine sutinkate su mūsų privatumo politika.