BASIC

JUMPING® BASIC DIPLOMA – tai pagrindiniai mokymai pradedantiesiems instruktoriams. Sėkmingai išlaikęs Jumping® Basic mokymus, instruktorius gauna „JUMPING® INSTRUKTORIAUS” pažymėjimą, kuriuo remdamasis gali vesti Jumping® pamokas.

Jumping® BASIC diplomo mokymai yra patikrinta programa, kuri buvo pradėta rengti dar 2005 m, kai Čekijoje šiuos mokymus baigė pirmieji dalyviai. „Žinojome, kad ilgalaikės Jumping® programos patirties neužteks unikaliems Jumping® mokymams sudaryti. Tai buvo viena iš priežasčių, kodėl baigėme Karolio universiteto Kūno kultūros ir sporto fakultetą. Sudarėme mokymų metmenis, kad pradedantys Jumping® instruktoriai būtų puikiai paruošti naujam „Jumping® instruktoriaus” vaidmeniui”, – sutaria Jana ir Tomas.

Per „Jumping® Basic” mokymus absolventas išmoksta:

  • Anatomijos;
  • Fiziologijos;
  • Kineziologijos.

Didžioji mokymo dalis skirta praktinei daliai. Meistrai treneriai jus išmokys teisingai atlikti atskirus pratimus. Draugiškai, bet griežtai jus vertins visos treniruotės metu.

Per šias dvi dienas būsimieji instruktoriai pabandys vieni vesti „Jumping®” pamoką su grupe žmonių. Būsimieji instruktoriai vertinami per visus mokymus. Absolventams nesuteikiame „Jumping® BASIC” diplomo vien už dalyvavimą.

Artimiausi mokymai

2024-05-31 – 2024-06-01

Jakub Mařík

300 EUR

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Naudodamiesi šia svetaine sutinkate su mūsų privatumo politika.